Lasīšanai: 1 minūte

Kādi dokumenti nepieciešami Ukrainas pilsonim, lai paliktu Latvijā

J
jautā:
04. janvārī, 2022
evita

Es, Latvijas pilsone, apprecos ar Ukrainas pilsoni. Kādas atļaujas ir vajadzīgas, lai mans vīrs varētu dzīvot ar mani Latvijā?

A
atbild:
06. janvārī, 2022

Jūsu vīram ir jānoformē Uzturēšanās atļauja, iesniedzot noteiktos dokumentus Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē. Dokumentu saraksts un arī veidlapa ir pieejami šeit.