Lasīšanai: 1 minūte

Zemesgrāmatas nodevas atmaksa

J
jautā:
21. decembrī, 2021
Jānis

Labdien! Vēlos noskaidrot, vai savā situācijā varu kaut kā atgūt pārmaksāto naudu. Septembra beigās mantojumā ieguvām dzīvokli, par kuru bija jāmaksā zemesgrāmatas nodeva 600 eiro. Šodien netīšām uzzināju, ka mums kā daudzbērnu ģimenei pienācās atlaide un bija jāmaksā tikai ap 120 eiro. Vai šo pārmaksāto starpību ir iespējams kaut kā atgūt?

A
atbild:
27. decembrī, 2021

Jums jāvēršas zemesgrāmatā ar lūgumu lemt par pārmaksas atmaksu. Galvenais pievienot pie iesnieguma 3+ karti. Tad, kad būs lēmums, jums jāvēršas attiecīgās zemesgrāmatas nodaļā, kura varēs sniegt atzinumu par atmaksu.