Lasīšanai: 1 minūte

Dzimšanas laika ieraksts

J
jautā:
22. novembrī, 2021
Kristiana

Labdien! Kur var noskaidrot savu dzimšanas laiku? Paldies!

A
atbild:
25. novembrī, 2021

Jums ir iespēja:

  1. dzemdību namā, kurā esat piedzimis, pieprasīt izziņu par dzimšanas datiem, iesniedzot iesniegumu;
  2. dzimtsarakstu nodaļā, kurā tika izdota jūsu dzimšanas apliecība, arī ir iespējams pieprasīt izziņu par dzimšanas datiem, kura tika saņemta no dzemdību nama, tomēr tajā var arī nebūt ieraksta par bērna dzimšanas laiku. Savukārt dzemdību nama arhīvā tādam ziņām ir jābūt;
  3. patlaban dzimšanas apliecībā tiek norādīts arī bērna piedzimšanas laiks.