Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Vide

Kā piereģistrēt kazas

J
jautā:
16. novembrī, 2021
Tatjana

Labdien! Tētis, pavecs cilvēks, uztur kazas. Nezina, kā tās reģistrēt. Viņam tas ir neiespējami. Es, meita, gribu palīdzēt. Ar ko sākt? Kādreiz ar dzīvnieku reģistrēšanu nodarbojās mamma, viņas nav jau 3,5 gadus. Informācijas ir ļoti daudz, bet grūti atrast viegli saprotamā valodā. Lūdzu orientēt mani, norādot secību, kā to panākt. Pateicos.

A
atbild:
26. novembrī, 2021
Inese Helmane
LV portāls

Lai izskaidrotu kazu reģistrēšanu, Lauksaimniecības datu centrs (LDC) iesaka jums sazināties ar LDC Rīgā, Republikas laukumā 2, vai arī ar reģionu speciālistiem.

Darba laiks, adreses un kontaktinformācija pieejama šeit.