Lasīšanai: 1 minūte

Kur un kā reģistrēties bezdarbnieka statusā

J
jautā:
19. septembrī, 2021
Maris

Kā reģistrēties bezdarbniekos?

A
atbild:
21. septembrī, 2021
Lidija Dārziņa
LV portāls

Lai Nodarbinātības valsts aģentūrā iegūtu bezdarbnieka statusu, var pieteikties:

Saziņai ar NVA norādīts bezmaksas informatīvais tālrunis: 80200206; e-pasts konsultācijām: konsultacijas@nva.gov.lv.

NVA mājaslapā ir pieejama informācija par bezdarbnieka statusa iegūšanu, bezdarbnieka tiesībām un pienākumiem, darba meklēšanas atbalstu.