Lasīšanai: 1 minūte

Jāsazinās ar UGF administrāciju

J
jautā:
09. jūnijā, 2021
Alise

Labdien! Cik ilgā laikā parasti uzturlīdzekļu administrācija dod atbildi zvērinātam izpildītājam par lietu, kad iepriekš izmaksātā uzturlīdzekļu summa ir atgūta valsts kontā? Zinām tikai to, ka ZTI šo apstiprinājumu pieprasīja jau pirms 2,5 mēnešiem, lai lietu varētu noslēgt. Paldies!

A
atbild:
07. jūlijā, 2021
Edīte Brikmane
LV portāls

Šī ir individuāla situācija, kur ir iespējami dažādi blakus apstākļi, tāpēc ir ieteicams proaktīvi interesēties pašam par to, vai parāds ir pilnībā segts. Kontaktinformācija saziņai ar Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrāciju ir pieejama tās mājaslapas sadaļā “Kontakti”.