Lasīšanai: 1 minūte

Tiesības deklarēties Latvijas Republikas teritorijā personai ar Ukrainas pasi

J
jautā:
03. jūnijā, 2021
Laila Balga

Kā es varu deklarēt dzīvoklī Rīgā personu ar Ukrainas pasi? Nav Latvijas personas koda.

A
atbild:
18. jūnijā, 2021

Par personu dzīvesvietas deklarēšanu ir atbildīga Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde. Informācija ir pieejama šeit.

Tā kā jūsu minētajai personai ir Ukrainas pase, ar jautājumu par dzīvesvietas deklarācijas procesa norisi jums jāvēršas Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē.