Lasīšanai: 1 minūte

Apliecībām par profesionālās pilnveides izglītību nav derīguma termiņa

J
jautā:
04. februārī, 2021
Arīna

Vai apliecībai par profesionālo pilnveides izglītību ir derīguma termiņš?

A
atbild:
10. februārī, 2021
Izglītības kvalitātes valsts dienests
Jana Veinberga, vecākā eksperte

Visa informācija, kas jāzina apliecības par profesionālās pilnveides izglītību saņēmējam, norādīta uz apliecības. Šīm apliecībām nav derīguma termiņa, uz tām ir norādīts tikai apliecības izsniegšanas datums. Izglītības kvalitātes valsts dienests aicina pirms profesionālās pilnveides programmas apguves uzsākšanas noskaidrot, vai attiecīgā programma ir akreditēta  (to var uzzināt, jautājot izglītības programmas īstenotājiem). Apliecība, kas izsniegta par neakreditētas profesionālās pilnveides izglītības programmas apguvi, būs nederīga, t. i., tā nav valsts atzīts izglītības dokuments.