Lasīšanai: 1 minūte

Vai pirms vadītājas akreditācijas pirmsskolā ir jāveic anketēšana

J
jautā:
02. februārī, 2021
Agnese

Labdien! Vai pirms vadītājas akreditācijas pirmsskolā ir jāveic anketēšana darbinieku un vecāku vidū, lai uzzinātu viņu viedokli par vadītājas darbu?

A
atbild:
17. februārī, 2021
Izglītības kvalitātes valsts dienests
Rolands Ozols, Kvalitātes novērtēšanas departamenta direktors

Pirms vadītāja profesionālās darbības novērtēšanas parasti anketēšanu veic Izglītības kvalitātes valsts dienests, lai iegūtu informāciju no vecākiem un darbiniekiem par izglītības iestādes un tās vadītāja darbu. Savukārt pirmsskolas vadītājam pašam nav jāveic īpaša vecāku un darbinieku anketēšana, ja vien tā nav, piemēram, ikgadēja vadītāja plānota un īstenota aptauja, kura nepieciešama atgriezeniskās saites iegūšanai par pirmsskolas darbu.