Lasīšanai: 1 minūte

Kā atjaunot invaliditātes apliecību

J
jautā:
07. janvārī, 2021
Ineta

Invaliditātes apliecībai 2020. gada 23. februārī beidzies termiņš. Kā atjaunot invaliditātes apliecību?

A
atbild:
11. janvārī, 2021
Lidija Dārziņa
LV portāls

Invaliditāti apliecinošu dokumentu – invalīda apliecību – arī atkārtoti izsniedz Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisija (VDEĀVK). Personai vai tās likumiskajam pārstāvim komisijā jāiesniedz iesniegums ar lūgumu izsniegt apliecību, norādot izsniegšanas iemeslu (beidzies iepriekšējās apliecības termiņš).

Pieprasījumu brīvā formā var iesniegt:

Informāciju par VDEĀVK pakalpojumiem var saņemt, rakstot uz vdeavk@vdeavk.gov.lv vai zvanot uz bezmaksas informatīvo tālruni 80205009. Tāpat jautājumus var uzdot sadaļā “Uzdot jautājumu”.