Lasīšanai: 1 minūte

Vai nepabeigtu mācību gadu tehnikumā ieskaita stāžā

J
jautā:
14. oktobrī, 2020
Lana

Labdien! 1990. gadā pēc vidusskolas pabeigšanas iestājos tehnikumā (Latvijā). Mācījos līdz 1991. gadam. Tehnikumu nepabeidzu. Vai šis nepabeigtais mācību gads, ko mācījos tehnikumā, tiek ieskaitīts kopējā darba stāžā? Paldies!

A
atbild:
03. novembrī, 2020

Mācības pēc vidējās izglītības iegūšanas arī tad, ja tās nav pabeigtas, ieskaita darba stāžā, ja šo mācību periodu apliecina konkrētās augstskolas vai tehnikuma izziņa, kas iesniegta Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrā stāža pierādīšanai.