Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Izziņa par deklarēto dzīvesvietu

J
jautā:
09. septembrī, 2019
Voldemars

Dzīvoju Mārkalnes ielā, Rīgā. Sakarā ar apsaimniekotāja maiņu vajadzīga izziņa par deklarēto dzīvesvietu. Kā un kur to meklēt? Vai to var saņemt internetā?

A
atbild:
20. septembrī, 2019
Linda Ņikona
LV portāls

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) izsniedz izziņas no Iedzīvotāju reģistra, arī izziņu par personas dzīvesvietu.

Izziņu var pieprasīt divos veidos:

LV portāls vērš uzmanību, ka valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv ir pieejams arī tāds e-pakalpojums kā “Pārbaude, vai persona ir deklarēta norādītajā adresē”. Tajā, norādot datus, kas ir nepieciešami e-pakalpojuma tālākai izpildei, arī var noskaidrot personas deklarēto dzīvesvietu. Iespējams, vienojoties ar savu jauno apsaimniekotāju, pietiks arī ar šo informāciju izdrukātā veidā.