Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Domājamās daļas var pārdot

J
jautā:
07. maijā, 2019
Līga

Labdien! Vai es savu domājamo ceļa daļu varu sadalīt vēl domājamās daļās un tās pārdot, piemēram, pārdot 1/2 no savas domājamās ceļa daļas un otru pusi atstāt sev? Vai šādā gadījumā ir nepieciešama pārējo kopīpašnieku piekrišana?

A
atbild:
29. maijā, 2019
ZAB "Kalniņa, Lapsa un partneri"
Jānis Lapsa, zvērināts advokāts

Jā, ja Jums pieder domājamā daļa no īpašuma, Jūs varat daļu no tā arī pārdot. Šajā gadījumā pārējiem kopīpašniekiem ir pirmpirkuma tiesības. Tomēr, lai sniegtu pilnvērtīgu atbildi, būtu ar visiem dokumentiem jāvēršas pie zvērināta advokāta pēc konsultācijas.