Lasīšanai: 1 minūte

Kā noskaidrot transportlīdzekļa vadītāja medicīniskās izziņas derīguma termiņu

J
jautā:
04. februārī, 2019
KASPARS

Pasakiet, lūdzu, kad man beidzas medicīniskā izziņa un vai man ir soda punkti?

A
atbild:
05. februārī, 2019
Linda Balode
LV portāls

Ziņas par transportlīdzekļa vadītāja medicīniskās izziņas derīguma termiņu, soda punktiem, kā arī citu noderīgu informāciju var meklēt CSDD e-pakalpojumos. Vēršam uzmanību, ka tos var izmantot tikai reģistrēti lietotāji.

Pietikšanas veidi ir divi:

  • reģistrētiem lietotājiem jāievada sava e-pasta adrese un parole;
  • jāautorizējas ar internetbankas, personas apliecības (eID kartes) vai eParaksta palīdzību, izmantojot “Latvija.lv” sistēmu.

Reģistrējoties sadaļā “Vadītāja dokumenti”, var redzēt gan vadītāja apliecības, gan medicīniskās izziņas derīguma termiņu. Tāpat Jūs tur varat meklēt informāciju par neapmaksātiem sodiem, pārkāpuma uzskaites punktiem, tehniskās apskates datiem, transportlīdzekļa datiem u. c.