Lasīšanai: 1 minūte

Transportlīdzekļa uzskaites atjaunošana

J
jautā:
06. janvārī, 2019
Andra

Ko darīt, ja auto netiek reģistrēts 5 dienu laikā pēc īpašumtiesību apliecības noformēšanas? Vai ir iespēja to atjaunot uzskaitē, vai tas tiek norakstīts?

A
atbild:
14. janvārī, 2019
Ceļu satiksmes drošības direkcija
Jānis Aizpors, Sabiedrisko attiecību daļas vadītājs

Transportlīdzekli var atjaunot uzskaitē. Reģistrācija jāveic piecu dienu laikā. Ja piecu dienu laikā nav veikta reģistrācija, ar šādu transportlīdzekli aizliegts piedalīties ceļu satiksmē, bet tā reģistrēšanai nekādu ierobežojumu nav. Reģistrējot transportlīdzekli un saņemot reģistrācijas apliecību, to automātiski atjauno uzskaitē.