Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Finanses

Vai apdrošinātājs atmaksā mašīnas remontu, ja braukts bez tiesībām

J
jautā:
04. oktobrī, 2018
Ilze

Interesē: ja cilvēks ir braucis bez tiesībām un iekļuvis ceļu satiksmes negadījumā, bet nav vainīgs, vai apdrošinātāji atmaksā mašīnas remontu?

A
atbild:
05. oktobrī, 2018
Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs
Agnese Mežinska, Administratīvi saimnieciskās daļas vadītāja

Apdrošinātāji, kas ir apdrošinājuši ceļu satiksmes negadījumos iesaistīto transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesisko atbildību, izvērtē un nosaka katras ceļu satiksmes negadījumā iesaistītās personas atbildību par nodarītajiem zaudējumiem. Ja transportlīdzekļa vadītājs, kuram nav transportlīdzekļu vadīšanas tiesību, nebūs atbildīgs par ceļu satiksmes negadījuma rezultātā nodarītajiem zaudējumiem, tad transportlīdzekļa īpašnieks varēs saņemt apdrošināšanas atlīdzību.