Lasīšanai: 1 minūte

Rīkojumi par ārvalstu komandējumiem glabājami pastāvīgi

J
jautā:
12. janvārī, 2018
Linda

Sveicināti! Vai arī SIA ārvalstu komandējumu rīkojumi glabājami pastāvīgi? Un vai tas attiecas arī uz darba braucieniem? Paldies!

A
atbild:
05. martā, 2018
Elīna Gulbe
LV portāls

Latvijas Nacionālā arhīva sagatavotajā personāla tipveida dokumentu glabāšanas termiņu paraugsarakstā norādīts, ka rīkojumi par ārvalstu komandējumiem glabājami pastāvīgi.