Lasīšanai: 1 minūte

Vienošanās par paju dzīvokli

J
jautā:
05. septembrī, 2017
Mārīte

Vai vienošanos, kas bija noslēgta par paju dzīvokli, bija nepieciešams apliecināt pie notāra?

A
atbild:
09. oktobrī, 2017
Latvijas notārs
Anta Maldupe-Krūmiņa, zvērināta notāre

Lai atbildētu uz Jūsu jautājumu, ir jāiepazīstas ar konkrēto vienošanos, jo ir svarīgi: kad šī vienošanās ir slēgta, vai dzīvoklis ir privatizēts atbilstoši likumam "Par kooperatīvo dzīvokļu privatizāciju" vai "Par lauksaimniecības uzņēmumu un zvejnieku kolhozu privatizāciju". Lai saņemtu objektīvu atbildi, iesaku Jums vērsties pie jebkura notāra, līdzi ņemot šo vienošanos un citus Jūsu rīcībā esošos dokumentus.