Pierīgā šopēcpusdien var būt palēnināta satiksme, aicinām plānot papildu laiku ceļam. Tāpat pirmdienas, 21. aprīļa, vakarā, kad daudzi atgriezīsies Rīgā, jārēķinās ar ilgāku laiku ceļā vai jāplāno braucieni ārpus ierastajām maksimālās satiksmes stundām.
22 valsts autoceļu posmos jau sākušies būvdarbi, no tiem divi ir uz valsts galvenajiem autoceļiem, septiņi – uz reģionālajiem autoceļiem, pieci – uz vietējiem, kā arī darbi notiek uz deviņiem tiltiem.
Visi aktuālie satiksmes ierobežojumi uz valsts autoceļiem ir atzīmēti kartē VSIA Latvijas Valsts ceļi mājaslapā šeit lvceli.lv/#kartes, aicinām tajā ieskatīties, plānojot brīvdienu braucienus.
Lielākie satiksmes ierobežojumi būvdarbu dēļ uz galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem:
- Daugavpils šosejas (A6) posmā no Kalnišķiem līdz Ļūbastei satiksme organizēta pa vienu brauktuvi, braukšanas ātruma ierobežojums 50 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 20 minūtes;
- autoceļa Ragana–Limbaži (P9) posmā no Vidrižiem līdz krustojumam ar autoceļu Dravnieki–Kaijas–Straupe–Līgatne (V127) trīs reversās kustības posmi ar luksoforiem, ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ap 25 minūtēm;
- autoceļa Pļaviņas (Gostiņi)–Madona–Gulbene (P37) posmā no Cesvaines līdz krustojumam ar autoceļu Vecaduliena–Kaipi (V447) līdz septiņiem luksoforu posmiem. Ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h, paredzamais remontposma šķērsošanas laiks pusstunda.
18 valsts autoceļu posmos, kur ierīko transportlīdzekļu vidējā ātruma kontroles iekārtas, atļautais braukšanas ātrums periodiski var būt samazināts līdz 70 un 50 km/h, kā arī vairākos valsts ceļu būvdarbu posmos, kuros turpinās tehnoloģiskais pārtraukums, braukšanas ātruma ierobežojumi ir 70 un vietām 50 km/h.
Lai iegūtu vai nodotu informāciju par notiekošo uz valsts autoceļiem, aicinām zvanīt uz VSIA Latvijas Valsts ceļi diennakts informatīvo bezmaksas tālruni 80005555.