DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
24. maijā, 2024
Lasīšanai: 5 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Iedzīvotāji tiek aicināti pieteikties uz pieaugušo neformālās izglītības nodarbībām jūnijā

Publicitātes attēls

Liepājas Izglītības pārvaldes Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centra Personības izaugsmes un pilnveides nodaļa aicina iedzīvotājus pieteikties uz jūnija mēneša pieaugušo neformālās izglītības nodarbībām. Klātienes nodarbības notiek Peldu ielā 5, Zirgu salā 2, Kuģinieku ielā 6, un Ezera ielā 53/55, Liepājā.

Pieteikšanās uz jūnija nodarbībām šeit: https://ej.uz/lip_jūnijs.

4. jūnijs  plkst. 17:00 - 18:30 radoši izzinoša nodarbība “Skulptūras mūsu galvās jeb kas ir NeiroGrafika”. Turpinājums iepazīšanās sesijai ar neirografikas metodi.  Nodarbības vadītāja Sanda Eižvertiņa, neirografikas instruktore un estētiskais  koučs.

Apraksts: Nodarbības laikā būs iespēja uzzīmēt savu iedvesmas ziedu neirografikas līnijās, katrā zieda lapiņā, iekļaujot kādu savas dzīves kvalitāti,  kura vairos spēku un iedvesmu. Vasara ir brīnišķīgs laiks ziedēšanai ne tikai dabā, bet arī mūsu sirds telpā. Tāpat dalībnieki turpinās iepazīt  neirografikas bāzes algoritmu un uzzinās, kā tā spēj uzlabot pašsajūtu un harmonizē attiecībās ar līdzcilvēkiem.

Mērķauditorija: ikviens interesents

Pieteikšanās: līdz 1. jūnijam

Nodarbības maksa: 9 Eiro (tsk. PVN)

5. jūnijs  plkst. 17:00-18:30 informatīva un izglītojoša nodarbība "Droša vasara bērnam",  nodarbību vadītāji Gints Briķis, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākais inspektors  un Eduards Boļšakovs, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Dienvidkurzemes iecirkņa Prevencijas grupas galvenais inspektors .

Apraksts: Nodarbības saturs balstīts uz bērnu drošību un atbildību vasarā. Nodarbības laikā tiks pārrunāts, kas jāievēro bērnam atrodoties vienam pašam mājās, piedaloties ceļu satiksmē un atrodoties publiskās vietās. Tāpat tiks aktualizēts jautājums par drošu peldēšanos un kādos gadījumos ir jāzvana  112.

Mērķauditorija: vecāki, īpaši aicināti uz nodarbību pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērnu vecāki un vecvecāki

Pieteikšanās: līdz 3. jūnijam

11. jūnijs plkst. 17:00-18:30 izglītojoša un  praktiska nodarbība Pozitīvo sajūtu telpā “Bērna sajūtu un sensoro spēju attīstīšana”, nodarbības vadītāja Edīte Čirkše, Pozitīvo sajūtu telpas administratore.

Apraksts: Nodarbības laikā vecāki varēs uzzināt, kādēļ ir svarīgi attīstīt bērna sensorās spējas un,  kā tās attīstīt, izmantojot ikvienam mājās pieejamus priekšmetus. Būs iespēja izmēģināt Pozitīvo sajūtu telpas piedāvātos materiālus redzes, dzirdes un  taustes attīstīšanai. Katrs vecāks varēs izgatavot sensoro rotaļlietu vai spēli savam bērnam, darbojoties relaksētā vidē.

Mērķauditorija: pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērnu vecāki

Pieteikšanās: līdz 9. jūnijam

12. jūnijs plkst. 17:00-18:30 izglītojoša un praktiska nodarbība "Dabas dziedinošais spēks". Nodarbības vadītāja Margarita Ķude, fito draugs.

Apraksts: Nodarbības laikā būs iespēja uzzināt par ārstniecisko augu ievākšanas procesu un par augiem, kurus ir vērts izmantot ikdienā veselības stiprināšanai. Tiks sniegts ieskats par to kā pareizi ievākt, uzglabāt un izmantot augus dažādos uzlējumos un tinktūrās. Nodarbības noslēgumā katrs dalībnieks varēs izveidot pats savu augu uzlējumu vai lūpu balzāmu.  Materiāli iekļauti nodarbības maksā.

Mērķauditorija: ikviens interesents

Pieteikšanās: līdz 10. jūnijam

Nodarbības maksa: 10 Eiro (tsk. PVN)

19. jūnijs plkst. 17:00-18:30 informatīva un izglītojoša nodarbība "Dārzs kā rīks kopienas veidošanai". Nodarbības vadītājs Aleksandrs Vabelis, biedrības “Radi Vidi Pats” biedrs un aktīvists.

Apraksts: Nodarbībā būs iespēja iepazīties ar kopienas dārzu nozīmi veselīgas pilsētvides veidošanā un to, kā darbojas biedrības “Radi Vidi Pats” izveidotais kopienas dārzs Liepājā. Dārza terapija pilsētvidē ir viena no iespējām kā atjaunot sevī resursus un iegūt pozitīvas emocijas. Nodarbības dalībnieki ir aicināti arī ņemt līdzi kādu augu, ko iestādīt kopienas dārzā, lai tas ziedētu un priecētu visu vasaru.

Mērķauditorija: ikviens interesents

Pieteikšanās: līdz 17. jūnijam

Atgādinām, ka iedzīvotājiem ir iespēja pieteikties uz bezmaksas individuālajām karjeras atbalsta konsultācijām,  aizpildot pieteikumu šeit: https://ej.uz/jūnijs_kk

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI