DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
14. maijā, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

No 15. maija būs izmaiņas 15. un 21. autobusa maršrutā  

Turpinoties Malienas un Hipokrāta ielas rotācijas apļa izbūves darbiem, no 15. maija tiks slēgta satiksme Malienas ielā, posmā starp Hipokrāta un S. Eizenšteina ielu, savukārt tiks atjaunota satiksme Mežciema ielā. Līdz ar to 15. un 21. autobuss kursēs pa apvedceļu, bet 35. trolejbuss atsāks kursēt pamatmaršrutā.  

  • 21. autobuss virzienā uz Juglu kursēs pa maršrutu līdz Šmerļa ielai, tālāk pa Šmerļa ielu, Sergeja Eizenšteina ielu, Mežciema ielu, Hipokrāta ielu un tālāk pa maršrutu.
  • Virzienā uz Imantu autobuss kursēs pa maršrutu līdz Hipokrāta ielai, tālāk pa Hipokrāta ielu, Mežciema ielu, Sergeja Eizenšteina ielu, Šmerļa ielu un tālāk pa maršrutu.
  • 15. autobuss virzienā uz Juglu kursēs pa maršrutu līdz Sergeja Eizenšteina ielai, tālāk pa Sergeja Eizenšteina ielu, Mežciema ielu, Hipokrāta ielu, Malienas ielu un tālāk pa maršrutu.
  • Virzienā uz Dārziņiem autobuss kursēs pa maršrutu līdz Malienas ielai, tālāk pa Malienas ielu, Hipokrāta ielu, Mežciema ielu, Sergeja Eizenšteina ielu un tālāk pa maršrutu.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt mājaslapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos “x”, “facebook”. 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI