DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
03. maijā, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Kultūra

Izsludināts finansējuma konkurss Latgales nemateriālā kultūras mantojuma stiprināšanai un popularizēšanai 

Publicitātes foto

Latvijas Nacionālais kultūras centrs izsludinājis finansējuma konkursu „Latgales nemateriālā kultūras mantojuma stiprināšanas un popularizēšanas pasākumu nodrošināšana 2024. gadā”. 

Konkursā var piedalīties biedrību un nodibinājumu reģistrā ierakstīta biedrība vai nodibinājums, kuras darbības ilgums ir vismaz trīs gadi un kuras darbības mērķi ir saistīti Latgales nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanu. Konkursa mērķis ir noteikt dalībniekus, kuri 2024. gadā nodrošinās Latgales nemateriālā kultūras mantojuma stiprināšanas un popularizēšanas pasākumus. Konkursa rezultātā sadalāmais finansējums ir 10 000 eiro. 

Lai piedalītos konkursā, dalībnieks līdz 2024. gada 10. maijam plkst. 17.00 Latvijas Nacionālajam kultūras centram personiski iesniedz vai pa pastu vai elektroniski nosūta aizpildītu dalībnieka pieteikumu, pievienojot biedrības vai nodibinājuma reģistrācijas apliecības kopiju, biedrības vai nodibinājuma statūtu kopiju, pasākuma detalizētu aprakstu, pasākuma vadītāja CV, aizpildītu tāmi un citus dokumentus, ko dalībnieks uzskata par nepieciešamu pievienot pieteikumam. 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI