DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
17. aprīlī, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ekonomika

Ekonomikas ministrs reģionālā vizītē apmeklēs Daugavpili 

Ekonomikas ministrs Viktors Valainis rīt, 18. aprīlī, dosies reģionālā vizītē uz Daugavpili, kur atklās forumu uzņēmējiem “Finansējums un atbalsts biznesam Latgalē”, tiksies ar Daugavpils valstspilsētas domes vadību, kā arī apmeklēs vairākus dažāda lieluma un nozaru uzņēmumus Daugavpilī, kas saņēmuši valsts atbalstu biznesa uzsākšanai, paplašināšanai vai modernizācijai.  

Ekonomikas ministrijas, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Attīstības finanšu institūcijas “Altum” organizētajā forumā uzņēmējiem ekonomikas ministrs uzstāsies ar atklāšanas uzrunu, kā arī piedalīsies diskusijā “Kā ar valsts atbalstu sekmēt Latgales uzņēmumu un reģiona ilgtspējīgu attīstību?”. Daugavpils pilsētas domē ministrs tiksies ar domes vadību, kā arī piedalīsies diskusijā par Daugavpils attīstības projektiem. Savukārt, lai pārrunātu valsts atbalsta programmu uzņēmējdarbībai efektivitāti, kā arī nepieciešamos stimulus Latgales reģiona attīstībai, ekonomikas ministrs apmeklēs AS “Daugavpils Lokomotīvju Remonta Rūpnīca”, optisko iekārtu ražotāju SIA “Pulsar Optics”, kā arī spēļu un rotaļlietu ražotāju SIA “Mister Ejs”. 

Šī ir ekonomikas ministra otrā lielā reģionālā vizīte Latgalē pēdējo divu mēnešu laikā. Š.g. 14. martā viņš apmeklēja Krāslavu, kur tikās ar novada vadību, kā arī viesojās vairākos uzņēmumos.  

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI