DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
16. aprīlī, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz 48 glābšanas darbiem 

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 15. aprīļa plkst. 6.30 līdz 16. aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 61 izsaukumu – astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā vienu uz kūlas ugunsgrēka dzēšanu, 48 uz glābšanas darbiem, bet pieci izsaukumi bija maldinājumi. 

Plkst. 15.42 saņemts izsaukums uz Mārupes novada Salas pagastu, kur bija notikusi divu vieglo automašīnu sadursme. Ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot hidrauliskos instrumentus, no automašīnas atbrīvoja iespiestu cilvēku un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Notikuma vietā tika atvienotas automašīnu akumulatoru klemmes, sakārtota ceļa braucamā daļa un darbs ceļu satiksmes negadījumā noslēdzās. 

Vakar no rīta VUGD saņēma izsaukumu uz Plostnieku ielu Valmierā, kur no traktora uz ceļa braucamās daļas bija noplūdusi eļļa 100 m2 platībā un Gaujas upē 2 m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji savāca uz ceļa izlijušo eļļu, izmantojot absorbentu, kā arī upē uzstādīja absorbējošās un norobežojošās bonas. 

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega dārza māja, šķūnis, sodrēji divu ēku dūmvados, sodrēji krāsns sildmūrī, ārdurvis, bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, trīs vieglās automašīnas un atkritumi. 

Kā arī aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz 22 izsaukumiem, kur sazāģēja aizlūzušus kokus vai to zarus, kas radīja apdraudējumu. 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI