DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
05. aprīlī, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde

Par Ministru prezidentes parlamentāro sekretāri kļūs Dace Kļaviņa

Publicitātes foto

Par Ministru prezidentes Evikas Siliņas parlamentāro sekretāri no pirmdienas, 8. aprīļa, kļūs līdzšinējā valdības vadītājas padomniece sociālās politikas jautājumos Dace Kļaviņa.

D. Kļaviņa ir juriste ar ilggadēju pieredzi valsts un pašvaldību pārvaldē. Tāpat viņa līdz šim bijusi Ogres novada domes deputāte un Sociālo un veselības jautājumu komitejas priekšsēdētāja. Pēc stāšanās Ministru prezidentes parlamentārās sekretāres amatā D. Kļaviņa atstās amatu Ogres novada pašvaldībā.

Iepriekš D. Kļaviņa bijusi labklājības ministres padomniece juridiskajos jautājumos, Labklājības ministrijas Juridiskā departamenta direktore, Ikšķiles novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniece un deputāte, un ieņēmusi citus ar jurisprudenci un vadību saistītus amatus publiskajā un privātajā sektorā.

D. Kļaviņa Latvijas Universitātē ir ieguvusi sociālo zinātņu maģistra grādu tiesību zinātnē un jurista kvalifikāciju.

Līdzšinējais Ministru prezidentes parlamentārais sekretārs Jānis Patmalnieks vienojies par amata atstāšanu, lai varētu papildus koncentrēties uz Saeimas deputāta amata pienākumiem, kur viņa uzmanības centrā ir jautājumi, kas saistīti ar tautsaimniecību un enerģētiku. E. Siliņa izteikusi pateicību J. Patmalniekam par profesionālu un godprātīgu darbu.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI