DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
07. martā, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Aizraujošas pavasara brīvdienas bērniem un jauniešiem Cēsu novadā

Publicitātes foto

Skolotājiem un vecākiem kļuvis pieejams ekskursiju ceļvedis Cēsu novadā. Tas ir visaptverošs resurss, kas palīdzēs plānot un organizēt vērtīgas un aizraujošas brīvdienas pirmsskolas un skolas vecuma bērniem un jauniešiem. Ceļvedī apkopotas 59 ekskursiju idejas, sākot ar vēsturi un beidzot ar radošām aktivitātēm, un tas jau šobrīd ir ikvienam pieejams mājaslapā visit.cesis.lv.  

Starp visiem ceļvedī atrodamajiem objektiem, ciemos aicina arī Kosmosa izziņas centrs, piedāvājot ekskursijas dažādām skolēnu vecuma grupām, un Maizes māja “Krūmiņi", kur iespējams izzināt maizes tapšanu no grauda līdz maizes klaipam. “Zeit” piedāvā izzinošu interaktīvu nodarbību „Industriālā mantojuma 200 gadu vēsture Līgatnē” un aicina apmeklēt Tīklu parku, kur iespējams izmēģināt savus spēkus veiklībā septiņus metrus virs zemes. Nesen atklātais lāzerparksShooter” Jāņmuižā piedāvā aizvadīt enerģisku spēli, bet muzejā Kino ferma” var izzināt kustīgā attēla vēsturi. Apskatīt ainaviskus skatus aicina Cecīļu dabas takas un vēl!  
Lai vienkāršotu plānošanas procesu, ceļvedī pie katras ekskursijas norādīts tās īss apraksts un kontaktinformācija, tās pieteikšanai vai jautājumu uzdošanai. Neatkarīgi no tā, vai ceļvedi izmantos skolotāji, lai plānotu skolēnu ekskursijas, vai vecāki, kas vēlas organizēt neaizmirstamas pavasara brīvdienas - ekskursiju ceļvedis palīdzēs to izdarīt raiti un ērti. 

Pavasaris tuvojas ar straujiem soļiem, tāpēc aicinām plānošanu neatlikt uz pēdējo brīdi! Jautājumu gadījumā, aicinām sazināties ar Cēsu Tūrisma informācijas centra konsultanti, zvanot pa tālruni 28 318 318. Vairāk laika pavadīšanas idejas Cēsu novadā atrodamas mājaslapā visit.cesis.lv vai sociālajos medijos Facebook @turisms_cesis un Instagram @visit_cesis!  

 

 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI