DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
15. februārī, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

Ievēlēta VAS “Latvijas Pasts” pagaidu padome

Ceturtdien, 15. februārī, ievēlēta VAS “Latvijas Pasts” (LP) pagaidu padome, tajā strādās  Kaspars Rokens un Māris Macijevskis. Padome savas pilnvaras pildīs līdz atklātā konkursā tiks izvēlēti jauni uzņēmuma padomes locekļi. Konkursu uz LP padomes locekļu amatiem plānots izsludināt tuvākajā laikā.

Šodien notika akcionāru sapulce, kurā pieņēma lēmumu par LP pagaidu padomes sastāvu. Par padomes priekšsēdētāju ievēlēts Kaspars Rokens, savukārt par padomes locekli – Māris Macijevskis. Uzņēmuma pagaidu padome ievēlēta, jo 7. februārī par savu atkāpšanos paziņoja līdzšinējā LP padome.

Pagaidu padomes priekšsēdētājam Kasparam Rokenam ir ilggadīga  pieredze enerģētikas rūpniecībā, atjaunojamās enerģijas ražošanas jomā, kā arī biznesa izaugsmes un pārmaiņu vadībā. Rokens šobrīd ir AS “Latvenergo” padomes priekšsēdētāja vietnieks un SIA “Volburg Ltd.” izpilddirektors, bijis uzņēmuma “RB Rail” Rail Baltica projekta dzelzceļa infrastruktūras galvenais koordinators un SIA “Velve” izpilddirektors. Starptautisku pieredzi guvis, strādājot par uzņēmuma “Schneider Electric” vadītāju Baltijas valstīs. Rokenam ir maģistra grāds inženierzinātnēs, kas iegūts Rīgas Tehniskajā universitātē, viņš ir studējis KTH Karaliskajā Tehnoloģiju institūtā, Rīgas Ekonomikas augstskolā apguvis ekonomiku, grāmatvedību un mārketingu.

Mārim Macijevskim ir pieredze finanšu jomā, kā arī transporta nozarē, kas iegūta strādājot VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” padomes locekļa amatā. Pieredze finanšu sfērā stiprināta, darbojoties SIA “IQ Capital”, strādājot Citadeles bankā un esot finanšu direktoram uzņēmumā “HansaMatrix”. Macijevskim ir maģistra grāds starptautiskajā ekonomikā, kas iegūts Latvijas Universitātē, kā arī ekonomikas un biznesa vadības bakalaura grāds, kas iegūts Rīgas Ekonomikas augstskolā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI