DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
10. novembrī, 2023
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Finanses

CFLA aicina uz semināru par labo praksi ES fondu projektos

Trešdien, 29. novembrī, notiks tiešsaistes seminārs  “Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā”, kur Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) pulcētie eksperti informēs par aktualitātēm Eiropas Savienības (ES) fondu jomā un sniegs ieteikumus projektu īstenošanai.

CFLA direktore Anita Krūmiņa: “Mūsu visu interesēs ir veiksmīga ES fondu projektu īstenošana. Svarīgi, lai investīcijas gan sasniedz nospraustos mērķus un nes iecerēto pienesumu labklājības celšanai un tautsaimniecības attīstībai, gan arī lai investēšanas process ir skaidrs, caurskatāms un visām normatīvajām prasībām atbilstošs.  Lai izvairītos no riska zaudēt ES fondu finansējumu, kā sadarbības iestāde pastāvīgi palīdzam projektu īstenotājiem – sniedzam konsultācijas, gatavojam metodiskus un izglītojošus materiālus, rīkojam informatīvos seminārus finansējuma saņēmējiem un aicinām sekot mūsu sniegtajiem ieteikumiem. Savukārt projektu īstenotāji, uzņemoties ES fondu investēšanas misiju, veic to pašu nozīmīgāko un “taustāmāko” lielā darba daļu. Šī misija nav viegla un vienkārša, tāpēc ES fondu sistēmas plānošanas un uzraudzības sadaļas atbalsts ir ārkārtīgi būtisks. Uzskatu, ka pastāvīgi mācāmies mēs visi, lai kopā ES fondu praksi projektu ieviešanā veidotu arvien labāku un labāku.” 

Labās prakses cikla seminārus CFLA pastāvīgi veido, apkopojot aktuālākās tēmas ES fondu ieviešanas praksē. Semināru veidos divas daļas – pirmajā uzmanība galvenokārt tiks veltīta jautājumiem, kas saistīti ar būvniecības projektiem un ēku energoefektīvu lietošanu. Savukārt otrā daļa būs veltīta interešu konflikta, mērķorientētas infrastruktūras un komercdarbības atbalsta jautājumu skaidrošanai, kas šobrīd sabiedrībā ir būtisks un aktuāls temats. Semināru CFLA organizē sadarbībā ar Ekonomikas ministriju un Latvijas Būvinženieru savienību.

Tas notiks tiešsaistē  un to varēs vērot CFLA mājaslapā un Facebook kontā trešdien, 29. novembrī, no plkst. 11.00 līdz 15.20.  

Informācija par semināra darba kārtību pieejama - šeit.  

Seminārs ir bez maksas, iepriekšēja reģistrēšanās semināram nav nepieciešama.  Seminārus “Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā” CFLA rīko pastāvīgi, divas reizes gadā apkopojot būtiskākās tēmas ES fondu jomā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI