DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
22. septembrī, 2023
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Jaunatnes jomas pārstāvjus aicina pieteikties konferencei “Nākamais solis darbā ar jaunatni – izaugsmei”

FOTO: Publicitātes foto

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina ikvienu jaunatnes jomā iesaistīto pieteikties konferencei “Nākamais solis darbā ar jaunatni – izaugsmei”, kas notiks šī gada 18. oktobrī plkst. 10.00 kultūras centrā “Ulbrokas pērle”. Tās laikā būs iespēja smelties jaunas idejas darbam ar jaunatni, klātienē satikt jomas ekspertus un iedvesmoties no ārvalstu ekspertu starptautiskās pieredzes. Dalībai konferencē iespējams reģistrēties līdz 8. oktobrim!

Konferencē būs iespēja uzzināt aktuālo jaunatnes jomā un līdzdarboties praktiskās darbnīcās, lai ne vien pilnveidotu zināšanas par darbā ar jaunatni iesaistīto profesionalizācijas, neformālās un formālās izglītības iespējām, dažādām jaunatnes darbinieka lomām, bet arī uzzinātu un praktiski izmēģinātu jaunas metodes darbā ar jaunatni. Daļa no darbnīcām notiks angļu valodā, vajadzības gadījumā tiks nodrošināts tulkojums no angļu valodas uz latviešu valodu.  Aktuālā informācija par konferences programmu tiks publicēta jaunatne.gov.lv tīmekļvietnē.

“Nākamais solis darbā ar jaunatni” pulcēs darba ar jaunatni profesionāļus, kam:

  • ir svarīga sava profesionālā izaugsme;
  • ir motivācija gūt jaunas zināšanas par veidiem, kā atbalstīt jauniešus ikdienā un projektos;
  • ir interese par metodēm un veidiem, kā pilnveidot un dažādot savu darbu ar jaunatni.

Konferencei aicinām pieteikties ikvienu jaunatnes jomā iesaistīto: jaunatnes darbiniekus, jaunatnes lietu speciālistus, pašvaldību darbiniekus un jaunatnes politikas plānotājus, bērnu un jauniešu centru un nevalstisko organizāciju pārstāvjus un citus, kas ikdienā strādā ar jauniešiem.

Pieteikšanās dalībai konferencē klātienē iespējama līdz 8. oktobrim (ieskaitot), aizpildot pieteikuma anketu. Dalība konferencē ir bez maksas. JSPA nodrošinās konferences programmas un ēdināšanas izmaksu segšanu, taču dalībniekiem pašiem jānodrošina nokļūšanu uz/no konferences norises vietas.

JSPA patur tiesības veikt izmaiņas plānotajā programmā, kā arī straujas Covid-19 vīrusa izplatības gadījumā pielāgot konferences organizēšanu atbilstoši tā brīža aktuālajiem Ministru kabineta noteikumiem.

Informējam, ka šī pasākuma laikā ir iespējama fotografēšana un filmēšana, kā arī audio un tiešraižu ierakstu veikšana. Lai iepazītos ar informāciju par personas datu apstrādi JSPA, aicinām ieskatīties tīmekļa vietnes sadaļā “Privātuma politika”.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI