DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
08. septembrī, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība

Aicinām darba devējus, kuri meklē darbiniekus, pieteikties dalībai NVA Vakanču gadatirgū Daugavpilī 

2023. gada 26. septembrī no pulksten 11.00 līdz 14.00 Daugavpils Olimpiskajā centrā, (Stadiona ielā 1, Daugavpilī) norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotais Vakanču gadatirgus, lai klātienē un vienuviet varētu satikties darba devēji un darba meklētāji. Darba devējiem tā būs iespēja atrast vajadzīgos darbiniekus, bet darba meklētājiem – piemērotu darbu.  

Pieteikties dalībai NVA rīkotajā Vakanču gadatirgū Daugavpilī darba devēji aicināti, elektroniski aizpildot pieteikuma anketu NVA tīmekļvietnē vai sazinoties ar NVA Daugavpils filiāles nodarbinātības organizatorēm Svetlanu Jerocku (e-pasts: Svetlana.Jerocka@nva.gov.lv, tālr. 20243873), Daci Linužu (e-pasts: Dace.Linuza@nva.gov.lv, tālr. 20243873) vai Karīnu Čebotarevsku (e-pasts: Karina.Cebotarevska@nva.gov.lv, tālr. 25781411). 

Dalība NVA Vakanču gadatirgū gan darba devējiem, gan darba meklētājiem ir bez maksas! 

Piedaloties Vakanču gadatirgū Daugavpilī, darba devēji varēs ne vien piedāvāt darba meklētājiem aktuālās vakances un veikt pirmās darba intervijas ar kandidātiem uz brīvajām darba vietām, bet arī informēt pasākuma apmeklētājus un dalībniekus par savu uzņēmumu, veicinot tā atpazīstamību. 

Vakanču gadatirgus Latvijas reģionos NVA, sākot ar 2013.gada pavasari, organizēja ik gadu, taču Covid-19 pandēmijas laikā šo pasākumu klātienes rīkošana tika pārtraukta. Šogad NVA atsāk klātienes Vakanču gadatirgu rīkošanas tradīciju, kas tika aizsākta pirms 10 gadiem. Atgādinām, ka 2014.gadā NVA Vakanču gadatirgi uzvarēja Latvijas nacionālā līmeņa atlasē Eiropas Uzņēmējdarbības veicināšanas balvas konkursa kategorijā "Atbildīga un iekļaujoša uzņēmējdarbība" un tika pieteikti Eiropas Komisijas (EK) konkursam „Eiropas Uzņēmējdarbības veicināšanas balvas 2014”.  

2023.gadā NVA Vakanču gadatirgi tiek rīkoti ESF projekta “Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem” Nr.9.1.1.1/15/I/001 ietvaros. 

 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI