DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
04. septembrī, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ārlietas

Akreditācijas vēstuli saņem Latvijas vēstnieks Azerbaidžānā Edgars Skuja

2023. gada 4. septembrī Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs svinīgā ceremonijā Rīgas pilī pasniedza akreditācijas vēstuli nākamajam Latvijas Republikas ārkārtējam un pilnvarotajam vēstniekam Azerbaidžānā Edgaram Skujam.

Akreditācijas ceremonijas laikā E. Skuja ar Valsts prezidentu pārrunāja Latvijas un Azerbaidžānas sadarbības iespējas. Sarunu partneri uzsvēra nepieciešamību turpināt augstākā līmeņa vizīšu apmaiņu, sekmēt ekonomisko sadarbību, veicinot tirdzniecības un investīciju piesaisti, kā arī sadarbību kultūrā un izglītībā.

Darba gaitas Ārlietu ministrijā Edgars Skuja uzsāka 1993. gadā. Viņš bijis Ārlietu ministrijas Politiskā departamenta direktors, Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks, vadījis Drošības politikas un starptautisko organizāciju direkciju.

Edgars Skuja bija Latvijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks pastāvīgajā pārstāvniecībā ANO, EDSO un citās starptautiskajās organizācijās Vīnē, pastāvīgajā pārstāvniecībā NATO, kā arī Austrijā, Igaunijā un Krievijā.

Karjeras gaitā vēstnieks saņēmis virkni Latvijas un ārvalstu apbalvojumu.

Vēstnieks absolvējis Latvijas Universitātes vēstures un filozofijas fakultāti, Latvijas Universitātes Starptautisko attiecību institūtu un papildinājis zināšanas starptautiskās mācību programmās Austrijā, Dienvidkorejā un Vācijā.

Edgars Skuja amatā nomaina vēstnieku Daini Garanču.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI