DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
08. jūlijā, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

“Rīgas satiksme” aicina braucienu uz dziesmu un deju svētku pasākumiem, 8. un 9. jūlijā, plānot savlaicīgi

FOTO: Zane Bitere, LETA.

8. jūlijā notiek pasākumi gan Daugavas stadionā, gan Mežaparka Lielajā estrādē, savukārt 9. jūlijā Mežaparka Lielajā notiks noslēguma koncerts "Kopā. Augšup". Šos pasākumus apmeklēs liels dalībnieku un apmeklētāju skaits, tāpēc “Rīgas satiksme” aicina braucienu uz pasākumu norises vietām plānot savlaicīgi, lai pasākumā nokļūtu, kamēr pasažieru plūsmas vēl ir nelielas. Aicinām braucienu plānot jau vismaz divas līdz trīs stundas iepriekš, jo tuvojoties koncerta laikam pieaugs arī pasažieru skaits un sabiedriskais transports kļūs piepildītāks. Sabiedriskā transporta papildus reisi sāks kursēt jau ap plkst.15 un tie ir plānoti tā, lai no centra izbraucot ar pirmo papildus reisu pasākuma norises vietā nokļūtu līdz ar tās atvēršanu.

Kā jau iepriekš ziņots gan uz pasākumiem Daugavas stadionā, gan Mežaparka Lielajā estrādē tiks organizēti sabiedriskā transporta papildus reisi, tāpat, atbilstoši pasažieru plūsmām papildus reisi tiks norīkoti pēc pasākumiem.

Lai nodrošinātu svētku dalībnieku un apmeklētāju nokļūšanu mājās 8. un 9. jūlijā sabiedriskā transporta kustība no centra uz lielākajām pilsētas apkaimēm tiks nodrošināta līdz aptuveni plkst. 3.00 no pilsētas centra sekojošos maršrutos:

1., 5., 7., 10., 11.tramvaja maršrutā;

4., 9., 14., 15., 17., 18., 22., 27.trolejbusa maršrutā;

3., 11., 18., apvienotajā 12., 23. un 26. (pa Akmens tiltu), 24., 25., 37., 50., 51., 53. autobusa maršrutā.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos “Twitter”, “Facebook”.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI