DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
15. martā, 2023
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība

Invalīdu un viņu draugu apvienība Apeirons laiž klajā jaunu raidījumu “Pāreja”

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Invalīdu un viņu draugu apvienība “Apeirons” marta vidū skatītājiem nodos jaunu raidījumu “Pāreja”, lai radošā un aizraujošā veidā parādītu sabiedrības dažādību un rosinātu ikvienu paskatīties uz notikumiem un lietām no cita skatpunkta. Pirmo raidījuma epizodi jau 15. martā ikviens interesents varēs noskatīties Apeirons sociālo tīklu kontos Facebook un Instagram, kā arī Youtube.

Raidījuma jaunā epizode būs skatāma katra mēneša trešajā trešdienā līdz pat 15. novembrim. 

“Pāreja ikvienam var nozīmēt ko savu. Raidījumā “Pāreja” ir iespēja paskatīties ar citu skatu  uz ierasto un atklāt vēl nezināmo. Kopā veidosim jaunu pāreju ikviena prātā un sirdī, atveroties sabiedrības dažādībai un saredzot iespējas kā ikviens no mums var nest pozitīvas pārmaiņas savā un līdzcilvēku dzīvē,” uzsver Invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” valdes priekšsēdētājs Ivars Balodis.

Katrā raidījumā sabiedrībā zināma cilvēka vadībā būs iespēja ielūkoties kādas nevalstiskās organizācijas ikdienā, lai uzzinātu ne tikai par to darbību, bet arī iespējām pašiem caur brīvprātīgo darbu gan palīdzēt līdzcilvēkiem, gan arī gūt vērtīgas zināšanas un prasmes sev. Pirmajā raidījumā Kozmens jeb Mārtiņš Kozlovskis viesojas Latvijas Nedzirdīgo savienībā.

Tāpat katrā raidījumā varēs ļauties jauniem atklājumiem - skatītājus iepazīstinās ar interesantām aktualitātēm. Šajā raidījumā varēs uzzināt par  jauniešu kora “Balsis” izveidotajām vienpadsmit kormūzikas skaņdarbu vizualizācijām un citām aktivitātēm, kas ļauj kora mūziku baudīt arī cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem. 

Raidījuma noslēgumā sociālās politikas veidotāji dalīsies ar jomas aktualitātēm. Šoreiz raidījumā līdz šim nebijusi intervija ar labklājības ministri Eviku Siliņu.

Raidījuma veidošana tiek līdzfinansēta Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas projekta ietvaros

Visu raidījuma epizodi var noskatīties šeit.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI