DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
27. janvārī, 2023
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Finanses

Notiks seminārs uzņēmumiem par iespējām piesaistīt starptautisko finanšu institūciju finansējumu Ukrainas rekonstrukcijas projektu īstenošanā

Trešdien, 8. februārī, Finanšu ministrijā norisināsies seminārs “Starptautisko finanšu institūciju finanšu un riska dalīšanas instrumenti Ukrainas rekonstrukcijas projektu īstenošanā”. Tā mērķis ir informēt par Latvijas eksportspējīgo uzņēmumu iespējām piesaistīt starptautisko finanšu institūciju finansējumu un sadarboties projektos Ukrainā, kā arī paplašināt darbību citās attīstības valstīs. Semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar starptautisko finanšu institūciju finanšu un riska dalīšanas (apdrošināšanas) instrumentiem, kā arī praktiskiem soļiem dalībai projektu iepirkumos un projektu īstenošanā, sniedzot labās prakses piemērus.

Seminārā aicināti piedalīties Latvijas uzņēmumi, nevalstiskās organizācijas un nozaru eksperti, kuri darbojas vai plāno paplašināt darbību Ukrainā un citās attīstības valstīs. Dalībniekiem vēlamas zināšanas vai pieredze publisko iepirkumu jomā.

Pasākums norisināsies Finanšu ministrijā plkst. 14.30 – 17.30. Starptautisko finanšu institūciju pārstāvji, kas strādā ar Ukrainu, piedalīsies attālināti, savukārt to pārstāvji Baltijas valstīs piedalīsies klātienē, sniedzot iespēju uzņēmējiem un ekspertiem nodibināt kontaktus turpmākai saziņai un sadarbībai. Seminārs notiks angļu valodā.

Seminārā piedalīsies Latvijā pārstāvētās starptautiskās finanšu institūcijas: Pasaules Bankas grupas institūcijas – Starptautiskā Rekonstrukcijas un attīstības banka (IBRD), Starptautiskā Finanšu korporācija (IFC) un Daudzpusējā investīciju garantiju aģentūra (MIGA), kā arī Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības banka (EBRD), Eiropas Investīciju banka (EIB), Eiropas Padomes Attīstības banka (CEB) un Ziemeļu investīciju banka (NIB).

Seminārs ir turpinājums Ārlietu ministrijas 2022. gada 14. decembrī aizsāktajai diskusijai par Ukrainas rekonstrukcijas vajadzībām, kurā tika sniegta informācija par starptautisko finanšu institūciju atbalstu Ukrainas neatliekamo finansēšanas vajadzību nodrošināšanā.

Lai pieteiktos dalībai seminārā, aicinām aizpildīt reģistrācijas anketu līdz 6. februārim.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU