DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
06. decembrī, 2022
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

7. decembrī aicina uz EPALE tiešsaistes diskusiju par radošumu un kultūru

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Trešdien, 2022. gada 7.decembrī, no plkst.11.00 līdz 17.00 EPALE rīko tiešsaistes diskusiju par radošumu un kultūru sociālajai kohēzijai.

Rakstisko diskusiju ievadīs tiešraide (plkst.11.00-11.40), kurā piedalīsies Raša Šābana (Gēteborgas Nacionālie Pasaules kultūras muzeji), Helēna O’Donohija (Īrijas Modernās mākslas muzejs) un Nils Righolts (Dānijas Mākslas un starpkultūru centrs), daloties ar saviem viedokļiem, pieredzi un rekomendācijām. Pēc tiešraides notiks rakstiska diskusija, kurā aicināti piedalīties EPALE kopienas locekļi.

Tiešsaistes diskusijas dalībnieki mēģinās iztēloties nākotni, kurā mākslai un kultūrai ir būtiska nozīme globālo problēmu risināšanā, piemēram, klimata pārmaiņas, dzimumu nevienlīdzība un korupcija. Kopīgi meklēsim atbildes uz jautājumiem:

  • Kā kultūra var veicināt integrāciju, starpkultūru izpratni un apvienot mūsu Eiropas ģimenes locekļus laikā, kad tiek apdraudētas mūsu demokrātiskās vērtības?
  • Kāda ir kultūras un tās iestāžu loma pilsoniskās iesaistes un demokrātiskas līdzdalības veicināšanā?
  • Kāda ir daudzdisciplinārās kultūras telpu loma jaunu izglītošanas un mācīšanās veidu transformēšanā?
  • Kā mēs varam efektīvi veidot iekļaujošu un uz cilvēkiem orientētu sabiedrību, izmantojot mūžizglītību?

Māksla un kultūra var būt nozīmīgs sociālās izaugsmes virzītājspēks un veicinātājs, sekmējot dialogu starp kultūrām un atbalstot pieaugušo izglītojamo individuālas iespējas un demokrātisko apziņu.

Ikviens EPALE Nacionālais atbalsta dienests reģistrētais lietotājs var izteikt savu viedokli, pārdomas un ierosinājumus jau tagad šajā lapā!

Izglītības un zinātnes ministrijas Erasmus+ projekts “EPALE Nacionālais atbalsta dienests” nodrošina EPALE darbību latviešu valodā, veicinot nacionālā satura veidošanu, nodrošinot diskusiju un pieredzes apmaiņas vidi Latvijas pieaugušo izglītības profesionāļiem valsts mērogā un starptautiski.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI