DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
14. oktobrī, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Tieslietas

"Latvijas Vēstnesī" publicēti divi Ministru kabineta noteikumi

Šodien, 14. oktobrī, oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (vestnesis.lv) papildu laidienā Nr.200A publicēti divi Ministru kabineta noteiktumi, tostarp noteikumi par kārtību, kādā piešķir un administrē atbalstu energoietilpīgiem apstrādes rūpniecības komersantiem, lai mazinātu Krievijas militārās agresijas pret Ukrainu radītās sekas uz ekonomiku. 

  • Kārtība, kādā tiek piešķirts un administrēts atbalsts energoietilpīgiem apstrādes rūpniecības komersantiem, lai mazinātu Krievijas militārās agresijas pret Ukrainu radītās sekas uz ekonomiku. Noteikumi stājas spēkā ar dienu, kad stājas spēkā Eiropas Komisijas lēmums par šajos noteikumos ietvertā atbalsta saderību ar Eiropas Savienības iekšējo tirgu: https://www.vestnesis.lv/op/2022/200A.2 Noteikumus izsludina Ministru prezidents Arturs Krišjānis Kariņš un ekonomikas ministre Ilze Indriksone. 

  • Grozījumi Ministru kabineta 2022. gada 20. septembra noteikumos Nr. 582 "Eiropas Savienības Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna 3.1. reformu un investīciju virzienu "Reģionālā politika" 3.1.2.1.i. investīcijas "Publisko pakalpojumu un nodarbinātības pieejamības veicināšanas pasākumi cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem" pirmās kārtas "Valsts un pašvaldību ēku vides pieejamības nodrošināšanas pasākumi" īstenošanas noteikumi". Grozījumi stājas spēkā 27. oktobrī: https://www.vestnesis.lv/op/2022/200A.1 Grozījumus izsludina Ministru prezidents Arturs Krišjānis Kariņš un labklājības ministrs Gatis Eglītis.  

“Latvijas Vēstnesis” ir valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platforma (vestnesis.lvlikumi.lvlvportals, žurnāls “Jurista Vārds” / juristavards.lv).

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU