DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
14. septembrī, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības
5
5

Užavā notiks zivju tirgus

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

24. septembrī no plkst. 12.00 līdz 16.00 Užavas pagastā notiks zivju tirgus. Tas būs pasākums, kurā varēs gan pamieloties, gan nopirkt zivtiņas līdzņemšanai, gan iesaistīties meistarklasēs, gan baudīt kultūras programmu.

Zivju tirgū pie tautas nama būs iespēja iegādāties un baudīt dažādus zivju produktus. Apmeklētāji savas garšas kārpiņas palutinās ar novada saimnieču gatavotiem zivju ēdieniem – zivju zupu un oglēs ceptu siļķi.

Zvejnieku darbu varēs iepazīt dažādās meistarklasēs, un tā būs tīklu lāpīšana, zivju ķidāšana, jūrnieku mezglu siešana, arī zivju atpazīšana. Un, protams, kā jau kārtīgā tirgū būs arī varena izsole. Savu produkciju piedāvās no tuvākas un tālākas apkārtnes ieradušies mājražotāji un amatnieki.

Ko vēl redzēsiet un dzirdēsiet tirgū? Pirmie tirgus dienu ieskandinās Ugāles pūtēju orķestra mūziķi. Būs arī jestras tautisko deju polkas Vārves pagasta deju kolektīva "Vāruve" izpildījumā. Mazie apmeklētāji varēs baudīt aktivitātes kopā ar klauniem. Plkst. 14.30 apmeklētājus priecēs Andris Baltacis un Aldis Kise ar koncertprogrammu "Vasara pilnbriedā".

Lai visa tirgus padarīšana turētos kopā un katrs baudītu sev vēlamo, izdarības no Užavas estrādes vadīs aktieris Edgars Pujāts, kuram piepalīdzēs užavniece Linda Sāmīte.

Ieeja tirgū – bez maksas. Jānorēķinās būs tikai tad, ja gribēsiet paēst un iegādāties dažādus labumus.

Labs saturs
5
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI