DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
11. augustā, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde

Rīkos valdības izbraukuma sēdi Ludzā

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Ludzā 23. augustā plānota Ministru kabineta izbraukuma sēde, lai diskutētu gan par Latgales reģionam aktuālajiem jautājumiem, kā arī lemtu par kārtējā sēdē izskatāmiem tiesību aktu projektiem.

Ņemot vērā ģeopolitisko situāciju, kad Latvijas kaimiņvalstis Krievija un Baltkrievija īsteno agresīvu politiku un turpina karu Ukrainu, valdība ir nolēmusi rīkot izbraukuma sēdi Ludzā, lai uzrunātu reģiona šā brīža aktuālos jautājumus, turpmāko reģiona attīstību un pierobežas pašvaldību gatavību dažāda veida nākotnes izaicinājumiem. Jau vairāku valdību darbā ir pievērsta pastiprināta uzmanība Latgales reģiona izaugsmei, lai veicinātu līdzsvarotu reģionālo attīstību.

Pašlaik tiek veidota valdības izbraukuma sēdes darba kārtība, iekļaujot tajā ziņojumus par Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa vadītās valdības īstenoto uzdevumu un plānu ietekmi uz Latgales reģionu investīciju piesaistes, reformu īstenošanas un attīstības jomās. Par darba kārtības saturu informēsim atsevišķi.

Valdības sēdē klātienē Ludzā piedalīsies premjerministrs, nozaru ministri, Ludzas novada domes priekšsēdētājs un Latgales plānošanas reģiona padomes priekšsēdētājs, aicināti arī Latgales novada pašvaldību vadītāji. Savukārt attālināti sēdei pieslēgsies ministriju valsts sekretāri, nozaru eksperti, valdības sociālo partneru pārstāvji u.c. Attālinātam sēdes apmeklējumam aicināti pieslēgties arī Latgales novada pašvaldību deputāti.  

Valdības izbraukuma sēdes sākums paredzēs plkst. 11.00. Kā vienmēr, sēdei būs nodrošināta arī tiešraide Ministru kabineta mājaslapā www.mk.gov.lv/tiesraide.  

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI