DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
19. maijā, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

VUGD piedalās SIA “Latvijas propāna gāze” rīkotajās civilās aizsardzības un katastrofas pārvaldīšanas mācībās

Rīt, 20.maijā, plkst. 10.00 SIA “Latvijas propāna gāze”, Zilajā ielā Rīgā, notiks vietējā līmeņa praktiskās civilās aizsardzības un katastrofas pārvaldīšanas mācības.

Mācību mērķis ir pārbaudīt un pilnveidot izveidoto kārtību un pasākumus, kas noteikti uzņēmuma civilās aizsardzības plānā, ārpusobjekta civilās aizsardzības plānā,  pārbaudīt iesaistīto institūciju un uzņēmuma sadarbību, kā arī izvērtēt amatpersonu spēju novērtēt situāciju un pieņemt lēmumus.

Mācībās tiks inscenēta situācija, kur Rīgas eksporta gāzes uzpildes stacijā, veicot sašķidrinātās gāzes noliešanas procesu, dzelzceļa cisternas gumijas šļūtenei radies plīsums. Kā rezultātā notikusi gāzes noplūde, kas aizdegusies. Notikumā cieš uzņēmuma darbinieks, kuram pirmo palīdzību sniedz cits uzņēmuma darbinieks. Tiek izsludināta trauksme un tiek informēti operatīvie dienesti.

Praktiskajās mācībās uzņēmuma teritorijā piedalīsies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Rīgas brīvostas pārvaldes ostas policijas, Valsts policijas, Valsts vides dienesta, Neatliekamas medicīniskās palīdzības dienesta, Rīgas pašvaldības  policijas, kā arī SIA “Latvijas propāna gāze” pārstāvji.

Mācību rīkotāji aicina iedzīvotājus nesatraukties, ja redzama ugunsdzēsības transporta kustība un ugunsdzēsēju glābēju darbs uzņēmuma teritorijā, un atvainojas par iespējamo satraukumu un operatīvā transporta pārvietošanās radītajiem apgrūtinājumiem SIA “Latvijas propāna gāze” Rīgas eksporta gāzes teritorijas apkārtnē! Mācību ietvaros tiks izmantotas dūmu sveces.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU