DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
09. maijā, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Liepājā aiztur jauniešus, kuri kopīgas alkohola lietošanas laikā vīrietim nodarīja miesas bojājumus

Šā gada 6.maijā ap pulksten 01.20 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē tika saņemta informācija, ka Liepājā, Jūrmalas un Dzintaru ielu krustojumā kādai personai ir nodarīti miesas bojājumi. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas ieradās notikuma vietā un cietušais vīrietis paskaidroja, ka vairākas mazpazīstamas personas kopīgas alkohola lietošanas laikā nodarīja viņam miesas bojājumus un atņēma mūzikas tumbu.

Valsts policijas amatpersonas atminējās, ka, dodoties uz izsaukumu pie vīrieša, tika pamanīti jaunieši, pie kuriem atradās mūzikas tumba. Dodoties meklēt jauniešus, kompānija tika pamanīta Liepājā, Pērkones ielā. Jaunieši tika aizturēti un mūzikas tumba – atgūta. Noskaidrots, ka jaunieši ir nepilngadīgi un atradās alkohola reibumā, savukārt viens no jauniešiem pārkāpa Valsts probācijas dienesta uzlikto ierobežojumu – no pulksten 22.00 līdz 06.00 atrasties savā dzīvesvietā.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī pret visiem trim jauniešiem ir uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi par alkoholisko dzērienu lietošanu un atrašanos alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošu vielu ietekmē, ja to izdarījis bērns. Saskaņā ar Bērnu tiesību aizsardzības likumu, par šādu parāpumu piemēro brīdinājumu vai naudas sodu līdz 35 eiro. Materiāli pēc piekritības ir nosūtīti Liepājas pilsētas domes Administratīvajai komisijai lēmuma pieņemšanai par soda apmēru. Ņemot vērā to, ka mūzikas tumba ir atgūta un personas tika aizturētas, cietušajam vīrietim šobrīd par notikušo pretenziju nav.

Lai pasargātu sevi, Valsts policija aicina iedzīvotājus nebūt pārlieku uzticīgiem pret nezināmām personām un sargāt savas personīgās mantas.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU