DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
03. maijā, 2022
Lasīšanai: 7 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Lauku attīstība

Zemkopības ministrs pasniegs apbalvojumus lauksaimniecības, mežsaimniecības, zivsaimniecības un pārtikas nozares darbiniekiem

Piektdien, 6. maijā, zemkopības ministrs Kaspars Gerhards pasniegs Ministru kabineta (MK) Atzinības rakstus, Zemkopības ministrijas (ZM) medaļas “Par centību” un ZM Atzinības rakstus lauksaimniekiem, mežsaimniekiem, zivsaimniekiem, pārtikas nozares darbiniekiem un valsts pārvaldē strādājošajiem.  

MK un ZM apbalvojumus piešķir darbiniekiem par ilggadēju, sekmīgu un mērķtiecīgu darbu lauksaimniecībā, pārtikas apritē, mežsaimniecībā, zivsaimniecībā un valsts pārvaldē. Tos piešķir arī cilvēkiem, kuri aktīvi iesaistās Latvijas lauku attīstībā un alternatīvajos lauku attīstības veidos, veicinot nodarbinātību reģionos. Šogad ZM augstākais apbalvojums - medaļa “Par centību” - piešķirta arī nozares uzņēmējiem, kuri ar lielu pašiniciatīvu organizē pārtikas ziedojumus kara skartās Ukrainas iedzīvotājiem.

MK Atzinības rakstu šogad saņem divi nozares darbinieki, ZM medaļu “Par centību” saņem 39 nozares pārstāvji, bet ZM Atzinības rakstu saņem 21 lauksaimniecības, mežsaimniecības, zivsaimniecības un pārtikas aprites darbinieks.  

Ar MK Atzinības rakstu apbalvoti:

  • Latvijas Cūku audzētāju asociācijas direktore Dzintra Lejniece,
  • Lauku atbalsta dienesta direktors Ģirts Krūmiņš.

Ar ZM medaļu “Par centību” apbalvoti:

  • A/S“Dobeles dzirnavnieks” valdes priekšsēdētājs Kristaps Amsils,
  • SIA “Karavela” valdes loceklis un līdzīpašnieks Andris Bite,
  • SIA “Rēzeknes gaļas kombināts” padomes priekšsēdētājs Guntis Piteronoks,
  • Latvijas Lauksaimniecības universitātes Studiju centra vadītāja Sandra Sproģe,
  • Lauku atbalsta dienesta Austrumlatgales reģionālās lauksaimniecības pārvaldes vadītājs Aigars Puncuļs,
  • Lauku atbalsta dienesta Lauksaimniecības un lauku attīstības departamenta direktore Iveta Oša,
  • Lauku atbalsta dienesta Kontroles departamenta direktora vietnieks Juris Griņevičs,
  • Lauku atbalsta dienesta Personāla daļas personāla speciāliste Skaidrīte Vrubļevska,
  • Valsts augu aizsardzības dienesta Vidzemes reģionālās nodaļas vadītāja Ingrīda Meldere,
  • Valsts augu aizsardzības dienesta Kurzemes reģionālās nodaļas vadītāja vietniece Līga Miltoviča,
  • Valsts meža dienesta Meža resursu reģistra departamenta Informācijas tehnoloģiju un dokumentu pārvaldības daļas vecākais datorsistēmu un datortīkla administrators Mārtiņš Krauze,
  • Valsts meža dienesta Finanšu un grāmatvedības daļas vecākā grāmatvede Gunta Lankovska,
  • Valsts meža dienesta Zemgales virsmežniecības vecākā referente Mirdza Pavilone,
  • Valsts meža dienesta Centrālvidzemes virsmežniecības inženieris ugunsapsardzības jautājumos Andris Bardovskis,
  • AS “Attīstības finanšu institūcija Altum” valdes loceklis Aleksandrs Bimbirulis,
  • Pārtikas un veterinārā dienesta Rietumpierīgas pārvaldes veterinārārste Inita Galkina,
  • Pārtikas un veterinārā dienesta Ziemeļlatgales pārvaldes vecākā inspektore Silvija Lazdiņa,
  • Pārtikas un veterinārā dienesta Ziemeļpierīgas pārvaldes vadītājs Mareks Samohvalovs,
  • Zemkopības ministrijas Tirgus un tiešā atbalsta departamenta Tirgus kopējās organizācijas nodaļas vadītāja vietniece Evita Kozlovska,
  • Zemkopības ministrijas Juridiskā departamenta Tiesiskās uzraudzības nodaļas juriskonsulte Anna Bunte,
  • Zemkopības ministrijas Zivsaimniecības departamenta direktora vietniece Inese Bārtule,
  • Zemkopības ministrijas Veterinārā un pārtikas departamenta Pārtikas drošuma un higiēnas nodaļas vecākā referente Elita Grīga,
  • Zemkopības ministrijas Audita departamenta Revīzijas nodaļas vadītāja Agnese Burgmane,
  • Zemkopības ministrijas Lauksaimniecības departamenta Lauksaimniecības resursu nodaļas vadītāja vietniece Ineta Jēkabsone,
  • Zemkopības ministrijas Lauksaimniecības departamenta Lauksaimniecības ilgtspējīgas attīstības nodaļas vadītāja vietnieks. Gints Lanka,
  • Zemkopības ministrijas Starptautisko lietu un stratēģijas analīzes departamenta Starptautisko lietu nodaļas vadītāja Agnese Mētra,
  • Zemkopības ministrijas Lauksaimniecības departamenta direktore Ilga Līdaka,
  • Zemkopības ministrijas Audita departamenta auditors Ainārs Lāčgalvis,
  • Zemkopības ministrijas Tirgus un tiešā atbalsta departamenta Pārtikas nozares nodaļas vadītāja vietniece Līga Sējāne,
  • Zemkopības ministrijas Administratīvā departamenta direktors Rihards Kancēvičs,
  • Zemkopības ministrijas Veterinārā un pārtikas departamenta direktore Zanda Matuzale,
  • Zemkopības ministrijas Juridiskā departamenta Personāla nodaļas vecākā personāla speciāliste Inga Probaka,
  • Zirgaudzētavas “Kocēni” līdzīpašniece Dace Stūre,
  • Zemkopības ministrijas Tirgus un tiešā atbalsta departamenta Tiešo maksājumu un nozaru ekonomikas nodaļas vecākais referents Normunds Kampenuss,
  • Zemkopības ministrijas Lauku attīstības atbalsta departamenta Valsts atbalsta plānošanas nodaļas vadītāja vietniece Agrita Karlapa,
  • Zemkopības ministrijas Lauku attīstības atbalsta departamenta Lauku attīstības fondu atbalsta nodaļas vadītāja vietniece Jūlija Travina,
  • Zemkopības ministrijas valsts sekretāra vietnieks Kaspars Cirsis,
  • Zemkopības ministra padomnieks Edvards Ratnieks,
  • Zemkopības ministrijas Ministra biroja vadītājs Jānis Eglīts.

Ar ZM Atzinības rakstu apbalvoti:

  • Lauksaimniecības datu centra Metodoloģijas departamenta Informācijas sabiedrības politikas nodaļas vecākā referente Aina Zeimule,
  • Lauksaimniecības datu centra Metodoloģijas departamenta Ražošanas un datu analīzes nodaļas vecākā referente Sņežana Bragare,
  • Valsts zinātniskā institūta “Bior” direktora vietniece laboratoriskajos jautājumos Olga Valciņa,
  • Lauku atbalsta dienesta Dienvidlatgales reģionālās lauksaimniecības pārvaldes Lauksaimniecības un lauku attīstības daļas vadītāja vietniece Irina Nikiforova,
  • Lauku atbalsta dienesta Eiropas Savienības fondu finanšu departamenta Maksājumu un prognožu daļas vadītāja Anita Ūbele,
  • Valsts augu aizsardzības dienesta Agroķīmijas departamenta Agroķīmijas laboratorijas galvenā eksperte Lauma Prindule,
  • Valsts augu aizsardzības dienesta Augu karantīnas departamenta Nacionālās fitosanitārās laboratorijas galvenā eksperte Laura Celma,
  • Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras Tehniskās uzraudzības departamenta Zemgales reģiona nodaļas vecākais inspektors Uldis Ozoliņš,
  • Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras Tehniskās uzraudzības departamenta Latgales reģiona nodaļas vadītājs Artūrs Slūka,
  • Valsts meža dienesta Ziemeļaustrumu virsmežniecības kartogrāfe Ilze Pitkeviča,
  • Valsts meža dienesta Zemgales virsmežniecības Brocēnu nodaļas vecākā mežzine Marika Šīrante,
  • AS “Attīstības finanšu institūcija Altum” Zemes fonda pārvaldības daļas vadītāja Ina Alksne,
  • AS “Attīstības finanšu institūcija Altum” Kredītu un garantiju departamenta Kredītu daļas vecākā analītiķe Arta Dāce,
  • AS “Attīstības finanšu institūcija Altum” Vidzemes reģiona vecākā klientu darījumu vadītāja Dace Kīna - Lūse,
  • Zemkopības ministrijas Lauksaimniecības departamenta Lopkopības un ciltsdarba nodaļas vecākā referente Sandra Justa,
  • Zemkopības ministrijas Lauksaimniecības departamenta Lopkopības un ciltsdarba nodaļas vecākā referente Anna Želtkovska,
  • Zemkopības ministrijas Juridiskā departamenta Normatīvo aktu nodaļas juriskonsults Pēteris Kuksins,
  • Zemkopības ministra padomniece Kristīne Kļaveniece,
  • Zemkopības ministra padomnieks Edijs Vaznis,
  • Zemkopības ministra palīdze Kristīne Kalniņa,
  • Zemkopības ministra biroja vadītāja vietniece Aija Iesalniece.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU