DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
12. aprīlī, 2022
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība

Izsludināts grantu konkurss programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” dalībniekiem

Publicitātes foto

Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) izsludina Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” grantu pieteikumu konkursu, kas tiek rīkots ar mērķi atbalstīt programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” statusu ieguvušos darba devējus, lai ieviestu ģimenēm draudzīgas darba organizācijas prakses un popularizētu ģimenei draudzīgu attieksmi sabiedrībā.

Programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” mērķis ir sekmēt tādas darba vides kultūras attīstību Latvijā, kas ir empātiska, cilvēcīga un saprotoša, vienlaikus piedāvājot instrumentus gan esošās darba vides novērtējumam, gan finansiālu palīdzību dažādu atbalsta pasākumu ieviešanā darbiniekiem.

Šis ir pirmais grantu konkurss, kura ietvaros programmas dalībnieki pretendēs uz 50 000 EUR finansējumu, piemēram, labbūtības iniciatīvām un atbalsta pasākumiem darba vietā, vides labiekārtošanai, atbalsta pasākumiem darbiniekiem un viņu ģimenēm, dažādu ģimenei draudzīgu labo prakšu ieviešanai un attīstīšana ilgtermiņā u.c. Vienam granta pieteikumam maksimālais finansējums būs 3 000 EUR.

“Uzsākot programmas otro gadu, “Ģimenei draudzīga darbavieta” apvieno jau 112 lieliskus uzņēmumus un organizācijas! Ir personīgs prieks par katru darba devēju, kas ikdienā rūpējas gan par cilvēku labbūtību darbavietā, gan par līdzsvaru darba un privātajā dzīvē. Lai programmas dalībnieki neapstātos pie sasniegtā un nospraustu jaunus, vēl ambiciozākus mērķus, grantu konkursā būs iespējams saņemt finansējumu ģimenēm draudzīgu iniciatīvu īstenošanai,” stāsta SIF sekretariāta direktore Zaiga Pūce.

Projekta aktivitāšu īstenošanas laika periods ir no 2022. gada 1. jūnija līdz 2023. gada 28. februārim. Granta pieteikumus interesenti aicināti iesniegt elektroniski līdz 2022. gada 27. aprīlim plkst. 12.00, nosūtot uz SIF elektroniskā pasta adresi darbavieta@sif.gov.lv. Konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa pieejami www.sif.gov.lv sadaļā “Projektu konkursi”.

“Ģimenei draudzīga darbavieta” ietvaros pēc pašnovērtējuma aizpildes un statusa saņemšanas tiek nodrošināts konsultatīvs un informatīvs atbalsts gan privātā, gan publiskā sektora organizācijām. Pirmajā darbības gadā statusu “Ģimenei draudzīga darbavieta” bija ieguvuši 75 darba devēji, kam 2022. gada pirmajā ceturksnī pievienojušies vēl 38 uzņēmumi un organizācijas no visas Latvijas, kas pārstāv gan privāto, gan publisko sektoru.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU