DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
16. martā, 2022
Lasīšanai: 6 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Iespējas un aktualitātes jaunatnes jomā 2022. gada martā un aprīlī

Publicitātes attēls

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) pavasarī darbā ar jaunatni iesaistītajiem, organizācijām un pašvaldībām piedāvā mācību un citas izaugsmes iespējas gan vietējā, gan starptautiskā mērogā. Vienlaikus šogad Eiropas Savienība turpina iedrošināt jauniešus sniegt savu ieguldījumu zaļākas, iekļaujošākas un digitālākas nākotnes veidošanā. Par Eiropas Jaunatnes gadā plānotājām aktivitātēm, jauniešu iespējām mācīties un iesaistīties dažādos pasākumos Eiropā informāciju vienkopus var atrast Eiropas Jaunatnes gada portālā.

Iespējas Latvijā un tiešsaistē

Iespējas ārzemēs

JSPA regulāri papildina informāciju par vietēja un starptautiska mēroga mācībām un citām pilnveidošanās iespējām, aktuālos jaunumus publicējot tīmekļa vietnē jaunatne.gov.lv sadaļā Pasākumi.

Tuvākie projektu konkursi

JSPA atgādina par gaidāmajiem projektu konkursu pieteikumu termiņiem:

Jau pieredzējušus projektu īstenotājus JSPA informē par Austrijas Republikas Federālās Eiropas un starptautisko lietu ministrijas aicinājumu līdz 15. aprīlim iesniegt starpkultūru dialogu veicinošus projektus apbalvojumam “Starpkultūru Sasniegumu Balva 2022”. Balvai var pieteikt uzsāktus vai noslēgtus projektus mākslas, kultūras, jaunatnes, cilvēktiesību, izglītības, integrācijas vai dzimumu līdztiesības jomā. Labākie projekti dažādās kategorijās pretendēs uz naudas balvām no 6 000 līdz 10 000 eiro. Uzzini vairāk šeit.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU