DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
21. decembrī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Liepājas Universitātes Studentu padome atzīmē 25 gadus

Liepājas Universitātes Studentu padome

Publicitātes foto

Šogad decembrī Liepājas Universitātes Studentu padome atzīmē savas pastāvēšanas 25 gadus. Šajā laikā Studentu padomes priekšsēdētāju amatā ir pabijuši vismaz divdesmit atraktīvi, rosīgi un radoši studenti, no kuriem lielākā daļa turpina aktīvu darbību savā nozarē jau kā Liepājas Universitātes absolventi. Šībrīža Studentu padomes priekšsēdētāja Anna Margreta Vērdiņa atzīmē: “Studentu padome vienmēr ir bijusi ļoti nozīmīga universitātes daļa, tāpēc sakām paldies ikvienam, kurš ir iesaistījies un palīdzējis mums.”

Divdesmit piecu gadu laikā ir mainījušies akcenti, kādus savā darbībā lika Studentu padomes dalībnieki. Šodienas studenti saka –  kaut gan pēdējie gadi ir ieviesuši attālinātās studijas, pasākumu aizliegumu, taču ko atcerēties ir. Spilgtā atmiņā palikuši pirmskursnieku pasākumi, studentu stratēģiskais seminārs, bibliotēkas nakts, tiesa gan šogad atkal nenotikusi ir Ziemassvētku balle.

Liepājas Universitātē studenti piedalās arī svarīgu lēmumu pieņemšanā, jo Studentu padomes pārstāvji ir gan Satversmes sapulcē, gan Senātā. Neviens universitātei svarīgs lēmums netiek pieņemts bez studentu klātbūtnes.

Sveicot Studentu padomes dalībniekus “sudraba jubilejā” rektore Dace Markus saka: “Studentu padome ir balsts un centrs visiem studentiem Liepājas Universitātē, tādēļ vēlu būt viediem un rūpēties par visām specialitātēm. Tā nav vienkārša, bet gudra darbošanās gan!”

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU