DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
23. septembrī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ekonomika

Latvijas Biznesa Eņģeļu tīkls pievienojas LTRK biedru pulkam

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK)  biedru pulkam pievienojies Latvijas Biznesa Eņģeļu tīkls (LatBAN). Abas organizācijas apvienos spēkus privāto investoru kustības attīstībai Latvijā.

“Pievienoties LTRK,  ir LatBAN stratēģisks lēmums, jo Latvijā ir nepieciešams attīstīt privāto investoru kustību. Tā kā LTRK ir lielākā komersantu organizācija Latvijā, bet LatBAN – lielākā privāto investoru jeb biznesa enģeļu apvienība, uzskatu, ka mēs varam viens otram palīdzēt sasniegt izvirzītos mērķus,"  saka LatBAN valdes priekšsēdētajs Helmuts Lejnieks.

 Savukārt LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš atzīst, ka LTRK lielākais ieguvums no LatBAN pievienošanās, būs organizācijas biedru kompetences vairošana  jaunuzņēmumu un investīciju piesaistes jomā.

 Biedrība LatBAN ir dibināta 2014. gadā ar  mērķi ir paplašināt un attīstīt investoru tīklu Latvijā, atbalstot jaunus un perspektīvus projektus. LatBAN, kurā ir apvienojušies 39 biznesa eņģeļi un stratēģiskais partneris Capitalia organizē Investīciju sesijas, kurās satiekas investori un jaunie uzņēmēji. Biznesa eņģeļi ir investori, kuri ir guvuši pieredzi uzņēmējdarbībā un investē savus privātos līdzekļus biznesa projektos. Viņi sniedz nozīmīgu atbalstu jaunajiem uzņēmumiem ar strauju izaugsmes potenciālu to agrīnā attīstības stadijā. Biznesa eņģeļu pieredze uzņēmējdarbībā un kontaktu loks, dod iespēju atrast projektam īsāko ceļu uz peļņu. LatBAN biznesa eņģeļu pulkā ir daudzi Latvijā pazīstami uzņēmēji, piemēram, Normunds Bergs, Kārlis Cerbulis, Artūrs Bernovskis, Juris Birznieks, Lauris Liepa, Aivars Jurcāns u.c.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU