DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
08. jūnijā, 2021
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Iekšlietu ministrijas poliklīnika sniedz valsts drošībai svarīgus pakalpojumus

Otrdien, 8.jūnijā, Ministru kabinets lēma par valsts līdzdalības saglabāšanu valsts sabiedrībā ar ierobežotu atbildību “Iekšlietu ministrijas poliklīnika”. Līdzdalības saglabāšanu pamato valsts drošībai svarīgu pakalpojumu sniegšana, jo poliklīnika līdzdarbojas personāla efektīvā nodrošināšanā iekšlietu nozarē.

Tāpat valdība noteica Iekšlietu ministrijas poliklīnikai vispārējo stratēģisko mērķi - sniegt pakalpojumus, kas ir stratēģiski svarīgi valsts drošībai, piedaloties dienesta pienākumu izpildei atbilstoša personāla nodrošināšanā Iekšlietu ministrijas resora iestādēs un Ieslodzījuma vietu pārvaldē, un veikt amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm veselības stāvokļa kontroli, kā arī nodrošināt sabiedrības interešu īstenošanu, sniedzot ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumus.  

VSIA „Iekšlietu ministrijas poliklīnika” ir ambulatora ārstniecības iestāde, kas nodrošina plaša spektra ambulatoro veselības aprūpi gan iekšlietu dienestu amatpersonām, gan citām pacientu grupām.

Poliklīnika sniedz gan valsts apmaksātos, gan maksas ambulatoros veselības aprūpes pakalpojumus. Vienlaikus Iekšlietu ministrijas poliklīnikā izveidotā CMEK sertificētu ārstu – ekspertu vadībā veic Iekšlietu ministrijas resora iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm un amatpersonu kandidātu veselības stāvokļa pārbaudes.

Iekšlietu ministrijas resora iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm spējas pildīt dienesta pienākumus ir tieši saistītas ar katras amatpersonas veselību, kurai normatīvajos aktos noteiktas īpašas prasības. VSIA „Iekšlietu ministrijas poliklīnika” veiktās veselības pārbaudes nodrošina amatpersonas ar speciālajām dienesta pakāpēm veselības stāvokļa kontroles sistēmu, sākot ar pieņemšanu dienestā, dienesta gaitā un līdz atvaļināšanai no dienesta.  Veicot amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm medicīniskās un psiholoģiskās ekspertīzes, ir izveidota informācijas sistēma par katras amatpersonas veselības stāvokli, kas vienotā informācijas apritē ļauj kontrolēt un operatīvi risināt dažādus jautājumus, kas saistīti ar amatpersonu ārstniecību, rehabilitāciju un dienesta gaitu.

Kopumā Iekšlietu ministrijas poliklīnikā ir nodarbinātas 90 ārstniecības personas. VSIA “Iekšlietu ministrijas poliklīnika” izveidota 1998.gada 1.jūlijā, taču kā ārstniecības iestāde Iekšlietu ministrijas struktūrā tā bija darbojusies jau vairākus gadu desmitus.

Plašāka informācija par pakalpojumu klāstu šeit: https://poliklinika.iem.gov.lv/par-mums/par-polikliniku/

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU