DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
08. decembrī, 2020
Lasīšanai: 4 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde

Atklātā konkursā izraudzīsies nākamo Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas vadītāju

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Otrdien, 8. decembrī, Valsts kanceleja izsludinājusi atklātu konkursu uz Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas vadītāja amatu. Pretendenti aicināti iesniegt pieteikumus elektroniski līdz 6. janvārim.

Galvenās pretendentiem izvirzītās prasības ir šādas: nevainojama reputācija, akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība (vēlams maģistra grāds) sociālajās vai tiesību zinātnēs, vai komerczinībās, vai vadības zinībās. Jābūt pēdējo 10 gadu laikā iegūtai ne mazāk kā triju gadu nepārtrauktai pieredzei organizācijas vadītāja vai citā vadošā amatā ar vismaz 10 padotajiem darbiniekiem.

Tāpat no pretendentiem tiek sagaidītas zināšanas un izpratne par valsts pārvaldes uzbūvi un darbību, administratīvā procesa, budžeta plānošanas un informācijas drošības jautājumiem un ar to saistītajiem normatīvajiem aktiem. Vēlams, ka pretendentiem jau ir zināšanas par politikas plānošanas dokumentiem un normatīvajiem aktiem invaliditātes politikas jomā. Nepieciešamas arī angļu valodas zināšanas B2 līmenī un krievu valodas zināšanas B1 līmenī.

Pretendentu atlase notiks trīs kārtās. Pirmās kārtas laikā konkursa komisija izvērtēs iesniegtos dokumentus un pretendentu atbilstību obligātajām prasībām. Konkursa otrajā kārtā pretendenti konkursa komisijai skaidros savu motivāciju ieņemt šo amatu, kā arī prezentēs savu redzējumu par iestādes darbības prioritātēm un attīstību turpmākajos piecos gados. Pretendenti, kuri tiks izvirzīti uz trešo kārtu, tiks vērtēti, analizējot viņu vadības kompetences: stratēģiskais redzējums, komandas vadīšana, darbinieku motivēšana un attīstīšana, kā arī pārmaiņu vadīšana un orientācija uz rezultātu sasniegšanu. Šos atlases procesus Valsts kanceleja ir gatava nodrošināt attālināti.

Konkursa noslēgumā komisijas izvēlētais atbilstošākais amata pretendents tiks iecelts amatā.  Ieņemot amatu, nākamais Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas vadītājs saņems mēnešalgu 2264 euro apmērā (pirms nodokļu nomaksas), sociālās garantijas, motivējošu bonusu sistēmu atbilstoši sasniegtajiem darba rezultātiem, kā arī unikālu iespēju rūpēties par sabiedrības labklājības veicināšanu. Tāpat tiks nodrošināta iespēja piedalīties Augstākā līmeņa vadītāju attīstības programmā, tādējādi veicinot profesionālo attīstību.

Konkursa sludinājums publicēts oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis” un tiks publicēts Nodarbinātības valsts aģentūras CV/Vakanču portālā, MK tīmekļvietnē un sociālajos tīklos.

Konkursa pretendentu vērtēšanas komisiju vada labklājības ministre Ramona Petraviča, tās sastāvā ir: Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis, Labklājības ministrijas valsts sekretārs Ingus Alliks, Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Raivis Kronbergs un Labklājības ministrijas Sociālās iekļaušanas politikas departamenta direktore Elīna Celmiņa. Tāpat pretendentu vērtēšanā tiks piesaistīti neatkarīgs novērotājs no nodibinājuma “Invalīdu un viņu draugu apvienība “APEIRONS””.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU