DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
04. novembrī, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme
1
1

Biķernieku un Lielvārdes ielas krustojumā plānotas satiksmes organizācijas izmaiņas

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka no šā gada 6. novembra Biķernieku un Lielvārdes ielas krustojumā, kā arī Biķernieku un Ieriķu ielas krustojumā tiks veiktas satiksmes organizācijas izmaiņas. To mērķis ir uzlabot satiksmes drošību un atvieglot minēto krustojumu šķērsošanu.

Biķernieku un Lielvārdes ielu krustojumā tiks aizliegta kreisā pagrieziena veikšana no Biķernieku ielas uz Lielvārdes ielu (braucot virzienā no Biķernieku meža puses), kā arī tiks ierīkotas trīs braukšanas joslas Biķernieku ielā, braucot virzienā uz centru (viena braukšanai pa labi, viena taisni un viena pretējā virziena josla).

Savukārt Biķernieku un Ieriķu ielas krustojumā tiks aizliegta labā pagrieziena veikšana no Ieriķu ielas uz Lielvārdes ielu (braucot virzienā no Biķernieku meža puses), kā arī tiks ierīkotas trīs braukšanas joslas Ieriķu ielā (viena braukšanai taisni, viena pa kreisi un viena pretējā virziena josla).

Tāpat krustojumos tiks ieklātas trajektorijas līnijas un veiktas izmaiņas luksoforu signālplānā – Lielvārdes ielā krustojumos ar Biķernieku un Ieriķu ielām tiks ieviesta trīs fāžu kustība, nodalot Lielvārdes ielas pretējos transporta virzienus katru savā kustības fāzē. Tādējādi tiks būtiski palielināta satiksmes drošība abos satiksmes mezglos.

Aicinām transportlīdzekļu vadītājus sekot līdzi satiksmes organizācijas izmaiņām.

Labs saturs
1
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU