DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
14. septembrī, 2020
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

14.septembrī sākas pieteikšanās pieaugušo neformālās izglītības balvai “Saules laiva”

Šodien, 14. septembrī, Izglītības un zinātnes ministrija izsludina pretendentu pieteikšanos pieaugušo neformālās izglītības balvai “Saules laiva”. Pieteikumus var iesniegt līdz 1.novembrim.

Balva ir dibināta ar mērķi akcentēt pieaugušo izglītības nozīmīgumu un izteikt atzinību gada labākajam pieaugušo neformālās izglītības sniedzējam – izglītības iestādei vai organizācijai par nozīmīgu ieguldījumu izglītības procesa veicināšanā.

Balvas pretendentu var pieteikt pašvaldības domes priekšsēdētājs, pašvaldības izglītības pārvaldes vadītājs, pieaugušo neformālās izglītības iestādes vai citas organizācijas vadītājs. Pieteikt pretendentu var arī pieaugušie, kas piedalījušies neformālās izglītības mācībās, un šajā gadījumā ierosinājums jāparaksta vismaz 10 attiecīgās mācību grupas sastāvā reģistrētiem cilvēkiem.

Lai izvirzītu pretendentu balvas saņemšanai, ir jālejuplādē un jāaizpilda anketa. Pieteikums un anketa pēc aizpildīšanas jāsūta: pasts@izm.gov.lv (ja tie parakstīti ar drošu elektronisko parakstu) vai uz adresi:

Pieaugušo neformālās izglītības balva

Izglītības un zinātnes ministrija,

Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050, Latvija

Anketa jāaizpilda brīvā formā un tā, lai vērtētāji varētu gūt pēc iespējas pilnīgāku priekšstatu par atzinībai pieteiktā pieaugušo izglītotāja darbības mērķiem, metodēm, ilgtspēju un citiem pieteikuma anketā norādītiem svarīgiem darbības aspektiem. Balvas pretendentu pieteikumus izvērtēs IZM apstiprināta žūrija - pieaugušo izglītības jomas atzīti profesionāļi.

Ar IZM pieaugušo neformālās izglītības ceļojošās balvas nolikumu un pieteikumā ietveramo informāciju var iepazīties ministrijas mājaslapā.

Šogad pieaugušo neformālās izglītības balvu pasniegs piekto reizi un tā tiek piešķirta Izglītības un zinātnes ministrijas Erasmus+ projekta “EPALE Nacionālais atbalsta dienests” ietvaros.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU