DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
09. septembrī, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde

Valdība un ārvalstu investori diskutēs par aktuālajiem izaicinājumiem Latvijas tautsaimniecībā

Piektdien, 11. septembrī, notiks 24. Latvijas valdības un Ārvalstu investoru padomes Latvijā (FICIL) augsta līmeņa tikšanās. Šogad attālinātajās diskusijās spriedīs par tiesiskuma stiprināšanu, nodokļu politikas stabilitāti, veselības aprūpes sistēmas pilnveidošanu un plašāku digitālo risinājumu izmantošanu.

Tiekoties ar ārvalstu investoru padomes locekļiem, valdības pārstāvji diskutēs par gada laikā paveikto un vienosies par  šī brīža valsts un investoru sadarbības prioritātēm. Savukārt atsevišķās darba grupās tiks spriests par tiesu sistēmas efektivitāti un nepieciešamām izmaiņām nodokļu politikā. Šogad īpaši aktuāla ir veselības aprūpes joma, tāpēc vienā no darba grupām plānots diskutēt par veselības aprūpes sistēmas darbības pilnveidošanu, pievēršot sevišķu uzmanību darbnespējas lapu izsniegšanai nodarbinātajiem. Turpinot aktualizēt vienu no  FICIL prioritātēm un reaģējot uz Covid-19 izraisītajām pārmaiņām sabiedrības ikdienas procesos, atsevišķa diskusija būs veltīta Latvijas digitālās transformācijas plāniem.

Latvijas valdības un FICIL augsta līmeņa tikšanās notiek kopš 1999. gada, to mērķis ir nodrošināt strukturētu informācijas un viedokļu apmaiņu starp investoriem un vietējiem politikas veidotājiem, lai uzlabotu uzņēmējdarbības vidi un sekmētu ārvalstu investīciju ieplūdi Latvijā. Latvijas valdības un FICIL ikgadējās sanāksmēs piedalās ministri, augsta līmeņa ierēdņi un FICIL biedru uzņēmumu vadītāji.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU